V sobotu 27.10.2018 proběhla na Travinách v Lipníku první oddílová schůzka nově založeného mládežnického oddílu v rámci projektu Military Experience.

Několik pytlů odpadků a stavební suti posbírali dnes dopoledne dobrovolníci na pastvině divokých koní v Milovicích. Do odklízení nepořádku se pustili členové vojenských klubů zapojených do projektu Military Experience.

Dne 25.10.2017 se pod záštitou Středočeského kraje a obce Lipník konal na letišti v Milovicích Branný den.
Branného dne se zúčastnili žáci ZŠ Čachovice, ZŠ T. G. Masaryka a ZŠ Juventy. Celkem se zúčastnilo 540 žáků.

V sobotu 29.9.2018 se v areálu bývalého muničního skladu Kozí hřbet uskutečnil druhý ročník akce Den vojenského prostoru Milovice - Mladá, pořádaný KVH VVP Milovice.

První letošní pojezdy těžké vojenské techniky se dnes uskutečnily na pastvině zubrů a divokých koní u Benátek nad Jizerou v bývalém vojenském prostoru Milovice. Kolový obrněný transportér pomáhal s obnovou lokality díky spolupráci spolků branných činností a vojenských klubů zapojených do projektu Military Experience.

Určen pro úplné začátečníky, jenž nemají s topografií žádné zkušenosti, nebo si je chtějí osvěžit. Malá fyzická zátěž (převážně jen pochod s malým batohem)

 Podepsat lze i v sídle TAD z.s.!

Dvě vlečky plné odpadů odvezli dnes z pastviny divokých koní v Milovicích dobrovolníci, kteří se od rána do odpoledne věnovali úklidu této cenné přírodní lokality. Do práce se zapojili členové vojenských klubů sdružených v projektu Military Experience a piloti z Aeroklubu Milovice za podpory Správy městských lesů Benátky nad Jizerou. Akce se zúčastnilo i několik občanů Milovic, přestože původně nebyla určená pro širokou veřejnost.